"Event is easy if you know."

Nech už to nazveme akokoľvek - event, akcia či podujatie, vždy je to udalosť. Udeje sa niečo výnimočné. Na eventoch sa odrazu spojí množstvo ľudí s jedným rovnakým cieľom, s cieľom niečo zažiť, vidieť, počuť, ovoňať či ochutnať, vyhrať, zabaviť sa, ale aj s cieľom niečo sa naučiť, dozvedieť, v niečom sa zdokonaliť alebo sa s niekým zoznámiť. Cieľov, prečo chodíme na podujatia, je mnoho a spôsobov, ako si konkrétnu akciu vychutnať, tiež. 

Ak ste však organizátorom či hostiteľom, vaším cieľom je tiež to, aby sa hostia alebo diváci dobre cítili a tiež aby si so sebou odniesli nezabudnuteľné zážitky. Aby ste sa im mohli venovať naplno a nemuseli sledovať okrem iného aj to, či je v bare dostatok ľadu, sme tu pre vás my. Eventová agentúra Creart Production. 

Vaše predstavy o dokonalom evente premeníme na realitu a spoločne vytvoríme nezabudnuteľný zážitok. 

FIREMNÉ AKCIE

Firemné eventy alebo familiárne „firemky“ sú veľmi obľúbeným marketingovým nástrojom, ako sa poďakovať za spoluprácu či už vašim klientom, zamestnancom, obchodným partnerom či dodávateľom. Zorganizovať ich môžete formou galavečera, športového turnaja či pozvať hostí aj s rodinami a zorganizovať tak celodenný family friendly deň s programom.  

KONFERENCIE, ŠKOLENIA A ODBORNÉ PODUJATIA

Konferencie a školenia sú dnes inovatívne a môžu zapájať účastníkov do diania v každom okamihu. S využitím moderných technológií a LED obrazoviek sa prednášky zmenia na interaktívnu prezentáciu vašich produktov, myšlienok či služieb, poskytnú možnosť diskusie v reálnom čase a účastník konferencie či školenia si tak okrem propagačných materiálov odnesie aj zážitok z priamej interakcie s prednášajúcim. A to,že je lepšie raz zažiť ako dvakrát o niečom počuť, je už dávno známym kľúčom k úspechu. 

PRE NÁKUPNÉ CENTRÁ

Otvárate v obchodnom centre novú prevádzku alebo chcete upozorniť na práve prebiehajúcu spotrebiteľskú súťaž či výpredaj? Radi vám pomôžeme s uvedením značky na trh aj s podporou predaja a zorganizujeme event pre vašich zákazníkov. Zabezpečiť môžeme podujatie s programom,výzdobu predajne, módnu prehliadku či ochutnávku alebo rozdávanie propagačných materiálov našimi milými hosteskami a promotérmi.  

FESTIVALY A KONCERTY

Pod hlavičkou občianskeho združenia Drumpoint Slovakia organizujeme rovnomenný medzinárodný  hudobný festival, ktorý je zameraný na latinskoamerickú hudbu, bubny a perkusie. Počas trojdňového festivalu majú diváci v Nitre možnosť vidieť open-air koncerty slovenských aj zahraničných kapiel, množstvo tanečných a pouličných vystúpení a tiež alegorický sprievod s viac ako stovkou účinkujúcich inšpirovaný legendárnym brazílskym karnevalom. 

TÉMATICKÉ EVENTY

Preneste sa na evente do iného storočia, tisícročia či dokonca na iný kontinent. Súčasťou našich tematických podujatí sú štýlové kostýmy,dobové dekorácie a originálne ochutnávky. O zábavu sa postarajú starostlivo zvolení interpreti, tanečníci a interaktívne atrakcie a hry.  

PLESY

Ak sa rozhodnete zorganizovať ples v spolupráci s Creart Production, budete mať na starosti len tri úlohy – pozvať skvelých hostí,obliecť si krásnu plesovú róbu a dobre sa zabávať. Všetko ostatné zariadime za vás. Plesovú sálu nasvietime, vyzdobíme, postaráme sa aj o catering,hudbu a moderátorov. 

DETSKÉ EVENTY

Kreatívne dielničky, skákací hrad, divadelné predstavenie čitanie rozprávok známymi hercami, maľovanie na tvár, bublinky, súťaže, tanečné animácie, detská diskotéka a mnoho ďalších atrakcií – to všetko privezieme k vám na podujatie pre deti a celé rodiny.