Spoluprácu s Romanou môžem iba odporúčať.

Je to kreatívna osoba, ktorá sa nezľakne realizácie žiadnej výzvy a nápadu. Veľkým bonusom je pozitívna nálada, ktorú šíri, aj keď ide do tuhého a úsmev,ktorý ju stále sprevádza. 
Nikoleta Kováčová, moderátorka

Výborný vkus, cit pre detail a zohratý tím.

Ceart Production mi zhmotnil moju predstavu o dokonalejsvadobnej výzdobe. Výborný vkus, cit pre detail a zohratý tím. Vrelo odporúčam"všemi desiatimi" a ešte raz ďakujem za krásnu atmosféru, ktorú ichvýzdoba dotvárala na našom dni D.
Alexandra Kristová, nevesta 

S prácou CREART-u sme nadmieru spokojní. 

Naša spoločnosť organizovala už 9. ročník skvelého podujatias názvom Klimak Golf Cup. Pri tejto príležitosti ním bol kreatívny tímspoločnosti Creart nápomocný s prípravami ako zorganizovanie umelcov,návrh a výzdoba sály, ošatenie hostesiek a mnoho ďalšieho.S prácou CREART-u sme nad mieru spokojní a pevne veríme, že našaspolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti. Tímu Creart ešte raz ďakujemea prajeme neutíchajúci kreatívny pohľad na svet. 
Mgr. Petra Matejovič, marketingový referent Klimak, s.r.o. 

Vedela vždy poradiť akým smerom ísť a ako daný problém vyriešiť. 

So slečnou Bojdovou naša organizácia spolupracuje už poniekoľký krát. Som nesmierne rada, že sa mi podarilo pri rôznych problémochkomunikovať práve s ňou. Vedela vždy poradiť akým smerom ísť a akodaný problém vyriešiť. Tak isto to bolo aj pri komunikácii s médiami.
Žaneta Petrášová, Pod krídlami Dominiky n.o. 

Tú spoluprácu odporúčam zakúsiť na vlastnej koži.

Ak si spojíte organizačné schopnosti, kreatívne riešenia prevaše eventy a všetko to oblečiete do moderných šiat, vyjde vám CreartProduction. A tú spoluprácu vrelo odporúčam zakúsiť na vlastnej koži.
Itcho Pčelár, spevák

Z roka na rok je festival lepší a fajnovejší.

Som pravidelný návštevník Drumpointu a ďakujem Vám za zorganizovanie takejto skvelej akcie! Musím povedať, že z roka na rok je festival lepší a fajnovejší! Ešte raz Vám všetkým tisíckrát ďakujem za krásny zážitok a "udeluji Vám řád zlatého ušního bubínku.“